„RedBus Bingo“ ekrano kopija
Laikyti RSS

„RedBus Bingo“

„RedBus Bingo“ tiekiama programine įranga, priklausančia „Brigend Limited“, kuri yra Cassava Enterprises Limited („Cassava“) visiškai priklausanti dukterinė įmonė.

Kasava mielai suteiks Jums internetines bingo paslaugas pagal savo nuotolinio lošimo licenciją, kurią Gibraltaro Vyriausybė išdavė Kasavai.

Visi šiame tinklalapyje esantys žaidimai yra visiškai audituoti ir išsamiai išbandyti, siekiant užtikrinti sąžiningą žaidimą ir sąžiningas išmokas. Mūsų pagrindiniai prioritetai yra saugumas ir privatumas.

Privatumo politika

Mes gerbiame jūsų privatumą internete ir pripažįstame, kad reikia tinkamai apsaugoti ir tvarkyti bet kokią su mumis bendrinamą asmeninę informaciją. Jūsų privatumo apsauga mums yra labai svarbi. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kaip mes renkame, naudojame ir atskleidžiame asmeninę informaciją, kurią galite pateikti mums naudodamiesi mūsų svetaine.


Mes imamės visų atsargumo priemonių, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją. Visa slapta informacija (pvz., Kredito kortelių numeriai, kiti mokėjimo duomenys ir (arba) asmeniniai duomenys), kuriuos įvedate mūsų svetainėje, yra užšifruotas ir saugomas su geriausia pramonės šifravimo programine įranga - SSL 128 bit. Be to, mūsų serveriai laikomi apsaugotose vietose ir gali būti prieinami tik įgaliotiems darbuotojams.

Mūsų klientų privatumui garantuojame, kad visa pateikta informacija yra konfidenciali ir nebus parduodama ar platinama trečiosioms šalims. Be to, mūsų serveriai yra saugomi įrenginiai ir juos gali pasiekti tik įgalioti darbuotojai.

Mes galime naudoti mums suteiktą asmeninę informaciją, kad galėtume susisiekti su jumis, atsakyti į jūsų užklausas, apdoroti sandorius, palengvinti ir pagerinti jūsų naudojimąsi mūsų svetaine ir kaip leidžiama pagal įstatymus. Kartais mes galime atsiųsti jums pranešimus, pvz., Informacinius biuletenius ir el. Laiškus, kurie, mūsų manymu, yra svarbūs. Jei nenorite gauti papildomų el. Laiškų ar kitų pranešimų iš mūsų, galite susisiekti su mumis ir atsisakyti prenumeratos. Mūsų bendra politika yra ne savanoriškai atskleisti jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims be jūsų sutikimo, išskyrus informaciją, kurios reikalauja ar leidžia įstatymai.

Atkreipkite dėmesį, kad internetiniai lošimai gali būti neteisėti kai kuriose jurisdikcijose ir (arba) teisėtas amžiaus žaidimas gali būti 18. Klientai pripažįsta, kad jų pareiga yra suprasti savo jurisdikcijai priklausančius įstatymus, kurie gali uždrausti internetinius lošimus, ir kad jie atidžiai perskaitė, suprato ir priėmė sąlygas, paskelbtas įvairiuose šioje svetainėje esančiuose žaidimuose.

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu atnaujinti, keisti ar keisti šią politiką. Jei nerimaujate, kaip naudojama jūsų informacija, turėtumėte reguliariai patikrinti mūsų svetainę. Mes paskelbsime mūsų svetainės politikos pakeitimus, kad praneštume apie šiuos pakeitimus, kurie įsigalioja nuo tokio atnaujinimo, pakeitimo ar pakeitimo dienos.

Žaisti Dabarhttps://www.redbusbingo.com

Aktyvios premijos

Iš viso: 4
Pasiruošę eiti? Apsilankykite mieste su savo išskirtiniu pasveikinimo premija: Prisijunkite prie „Red Bus Bingo“ depozito £ 10 kasoje Žaisti su £ 35 akimirksniu! Ir jei tai atneš jums krašto ... 👁️ daugiau ››

📁 Kategorija:

Sukurta:

Galioja:

📁 Kategorija:

Sukurta:

Galioja:

Norėdami atsiimti lažybas, susijusias su bingo premija, lažinkite 2x indėlių + premijų fondus. Apribojimo apribojimai ir T & Cs taikomi. 👁️ daugiau ››

📁 Kategorija:

Sukurta:

Galioja:

Nepatikimos premijos

Iš viso: 0

Atsiprašome, jokios kazino premijos nerasta