„Bingo Loft“ ekrano kopija
Laikyti RSS

„Bingo Loft“

„Bingo Loft“ maitina programinė įranga, priklausanti „Brigend Limited“, kuri yra Cassava Enterprises Limited („Cassava“) visiškai priklausanti dukterinė įmonė. Kasava mielai suteiks jums internetines bingo paslaugas pagal savo nuotolinio lošimo licenciją, kurią Gibraltaro Vyriausybė išdavė Kasavai. Visi šioje svetainėje esantys žaidimai yra visiškai audituoti ir išsamiai išbandyti, siekiant užtikrinti sąžiningas žaidimas ir sąžiningas išmokas. Mūsų pagrindiniai prioritetai yra saugumas ir privatumas.

Atsakingas lošimas

Nors žinome, kad „Bingo Loft“ yra vieta, kur mes galime ir tuo pačiu metu žinome, kad turime suteikti savo žaidėjams saugią ir atsakingą žaidimų aplinką. Mes žinome, kad mūsų pareiga yra suteikti jums neįtikėtinai įdomią patirtį, tačiau mes taip pat turime užkirsti kelią kompulsiniam naudojimui ir užkirsti kelią nepilnamečiams nariams naudotis mūsų žaidimų produktais. Kaip atsakinga lošimų bendrovė siekiame užtikrinti skaidrią žaidėjų apsaugą.

 • Nepilnamečių apsauga
 • Kompulsinių lošimų prevencija

Nepilnamečių apsauga

Pagal Gibraltaro Vyriausybės potvarkį dėl žaidimų, jei esate jaunesnis nei 18, jums neleidžiama žaisti mūsų Bingo žaidimų. Mes naudojame sudėtingas sistemas, kurios gali patikrinti, ar kažkas, kuris bando žaisti mūsų Bingo žaidimus, yra nepilnamečiai, ir mes juos stebime, jei jie bando žaisti Bingo Loft. Mes taip pat užtikriname, kad nekuriame kambarių, skirtų pritraukti vaikus ar paauglius. Mes taip pat užtikriname, kad darome viską, ką galime, kad atgrasytume nuo bandymo prisijungti prie Bingo Loft. Tačiau mes žinome, kad internetas yra lengvai prieinamas daugelyje namų visame pasaulyje. Taigi mes žinome, kad lošimo įmonės ir tėvai turi dirbti kartu, kad apsaugotų jūsų vaikus nuo galimybės gauti prieigą prie „Bingo Loft“ paskyros. Kad užtikrintumėte savo vaikų saugumą, rekomenduojame įdiegti filtravimo programinę įrangą, kad nepilnamečiai negalėtų patekti į tam tikras svetaines ir programas. Daugiau patarimų tėvams:

 • Nepalikite vaikų be priežiūros prie kompiuterio, kai veikia bingo programa.
 • Apsaugokite savo žaidimų programas su slaptažodžiu.
 • Neleiskite 18 asmenims dalyvauti jokioje lošimo veikloje.
 • Laikykite savo „Bingo Loft“ naudotojo vardą, slaptažodį ir indėlių metodą vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 • Mokyk savo vaikus apie nepilnamečių lošimų teisėtumą ir galimą žalą.
 • Apribokite laiką, kurį vaikai praleidžia internete.

Deja, jokia sistema nėra patikima. Jei žinote, kad asmuo, jaunesnis nei 18, kuris yra užregistruotas „Bingo Loft“, prašome apie tai nedelsiant pranešti mūsų palaikymo komandai adresu support@bingoloft.com

Kompulsinių lošimų prevencija

„Bingo Loft“ yra malonus, atpalaiduojanti pramogų forma. Tačiau yra nedaug žmonių, kurie gali tapti apsėstu galimų pinigų laimėjimų, kuriuos siūlo mūsų žaidimai. Tyrimai rodo, kad tik labai nedidelė dalis suaugusių gyventojų yra linkę į kompulsines azartinių lošimų problemas. Mūsų komanda „Bingo Loft“ yra išmokyta metodų ir būdų, kaip atpažinti ir imtis atitinkamų veiksmų, kai jie susiduria su priverstiniu ar nepilnamečiu lošimu. Mes sukūrėme galimybę, kad jūs negalėtumėte žaisti Bingo, jei manote, kad jūsų žaidimų patirtis nebėra tik pramogų forma.

 1. Norėdami gauti daugiau informacijos apie savarankišką pašalinimą, spustelėkite čia.
 2. Mes taip pat sukūrėme įrankius, leidžiančius nustatyti maksimalias indėlių ribas, kad užtikrintumėte, jog visada žaidžiate savo nustatytomis ribomis. Daugiau informacijos apie indėlių limitų nustatymą rasite čia.
 3. Jūsų prašymu pašalinsime jūsų vardą iš mūsų el. Pašto sąrašo.

Prisiminti

 • Lošimas yra pramogų forma. Tai nėra būdas greitai pasipelnyti ir sumokėti savo skolas.
 • Lošimas yra atsitiktinis žaidimas. Nėra formulių, kurios garantuotų laimėjimus.
 • Įsitikinkite, kad sprendimas lošti yra jūsų pasirinkimas.
 • Niekada nebandykite persekioti nuostolių.
 • Patikrinkite, kokias sumas išleidžiate reguliariai.
 • Įsitikinkite, kad žinote žaidimų taisykles.

Kaip ir daugelis kitų dalykų, tai, kas malonus saikingai, gali būti pražūtinga. Jei įtariate, kad gali kilti azartinių lošimų problema, galite ieškoti profesionalių pagalbos iš šių organizacijų:

Žaisti Dabarhttps://www.bingoloft.com

Aktyvios premijos

Iš viso: 2
„Jackpot“ atsipalaidavimas prasideda čia ... Kas yra geresnis būdas atsipalaiduoti po užimtos dienos, nei žaisti neuždarius piniginius prizus? Prisijunkite prie „Daily Unwind“, kur yra lažybų jackpotas, kuris bus laimėtas kiekvieną kartą ... 👁️ daugiau ››

📁 Kategorija:

Sukurta:

Galioja:

Norite pasikalbėti su plokščiais draugais? Pradėkite nuo savo išskirtinio „Welcome Bonus“: prisijunkite prie „Bingo Loft“ depozito £ 5 - £ 100 kasoje „200% Welcome Bonus“ iš karto! Taigi, jei y ... 👁️ daugiau ››

📁 Kategorija:

Sukurta:

Galioja:

Nepatikimos premijos

Iš viso: 0

Atsiprašome, jokios kazino premijos nerasta