„888 Poker“ ekrano kopija
Laikyti RSS

888 pokeris

Su 10 milijonais registruotais nariais visame pasaulyje 888poker yra sparčiausiai augantis internetinis pokerio kambarys, kuriame kiekvienas 12 sekundes užsiregistruoja naujas žaidėjas.

„888poker“ yra žaidėjams, kurie džiaugiasi dėl žaidimo įdomumo ir įspūdžių. Didžiausią įvairių pinigų žaidimų ir turnyrų įvairovę priegloba internete rasite visada jums tinkamą stalą, nesvarbu, koks yra jūsų žaidėjo lygis ar biudžetas.

Mums pokeris yra ne tik žaidimas, bet ir gyvenimo būdas. Ir todėl stengiamės, kad mūsų žinomi 5 žvaigždės gyvi pokerio renginiai sukeltų įspūdžius iki jūsų slenksčio. Iš prabangių pokerio švenčių į geriausius miestus iki vietinių turnyrų, esančių jūsų kaimynystėje, mes turime visas jūsų pokerio svajones.

„888poker“ yra ideali vieta žaisti, kai susieta su mūsų apdovanojimų pelnusiomis akcijomis, didžiuliais progresyviais jackpots ir draugiškiausia pokerio bendruomenė internete.

„888poker“ komanda

„888poker“ ambasadorių komandoje yra WSOPE apyrankės nugalėtojas Jackie Glazier, Vokietijos lenktynių žvaigždė Dominik Nitsche, kuris užėmė 3rd vietą WSOP 2015 renginyje ir 2014 WSOP lapkričio Niner Bruno „Foster“ politano.

ES licencijuota ir reguliuojama

„888poker“ valdo 888 Holdings, viešoji bendrovė, prekiaujama Londono vertybinių popierių biržoje nuo 2005 ir visiškai reguliuojama internetinių žaidimų arena nuo 1997.

Mūsų pirmaujanti žaidimų programinė įranga yra sertifikuota „McAfee“, „GameCare“ ir „ICRA“.

Atsakingas lošimas

„888poker“ neleidžia naudoti priverstinio naudojimo ir draudžia prieigą visiems asmenims, jaunesniems nei 18, stebėti galimai priklausomus narius ir įkūrė pelno nesiekiančią organizaciją „eCOGRA“. Daugiau informacijos apie įmonę rasite „888holdings.com“.

Apdovanojimai

  • Metų pokerio operatorius
  • Metų pokerio rinkodaros kampanija
  • Geriausia pokerio programinė įranga
  • Socialiai atsakingas metų operatorius

Žaisti Dabarhttps://www.888poker.com

Aktyvios premijos

Iš viso: 3

📁 Kategorija:

Sukurta:

Galioja:

Kasmetinė Švedijos „Poker-SM Online“ čempionato serija grįžta balandžio 1st, o 888poker dar kartą didžiuojasi, kad yra išskirtinis renginio rėmėjas. JŪS gali būti kitas čempionas! Pagrindinis renginys ... 👁️ daugiau ››

📁 Kategorija:

Sukurta:

Galioja:

📁 Kategorija:

Sukurta:

Galioja:

Nepatikimos premijos

Iš viso: 0

Atsiprašome, jokios kazino premijos nerasta