888 ponios ekrano kopija
Laikyti RSS

888 Moterys

„888ladies.com“ tiekiama programine įranga, priklausančia „Brigend Limited“, kuri yra visiškai priklausanti „888 Holdings Plc“ dukterinė įmonė. ir „Cassava Enterprises Limited“ („Cassava“) dukterinė įmonė.

Kasava mielai suteiks Jums internetines bingo paslaugas pagal savo nuotolinio lošimo licenciją, kurią Gibraltaro Vyriausybė išdavė Kasavai.

Visi šiame tinklalapyje esantys žaidimai yra visiškai audituoti ir išsamiai išbandyti, siekiant užtikrinti sąžiningą žaidimą ir sąžiningas išmokas. Mūsų pagrindiniai prioritetai yra saugumas ir privatumas.

Mes imamės visų atsargumo priemonių, kad apsaugotume savo klientų informaciją. Pateikdami slaptą informaciją per svetainę, mūsų klientų informacija yra saugoma ir internete, ir ne internetu. Visa slapta informacija (pvz., Kredito kortelės numeris ir (arba) asmeninė informacija), įvesta į svetainę, yra užšifruota ir saugoma geriausia šifravimo programine įranga - SSL 128 bit.

Mūsų klientų privatumui garantuojame, kad visa pateikta informacija yra konfidenciali ir nebus parduodama ar platinama trečiosioms šalims. Be to, mūsų serveriai yra saugomi įrenginiai ir juos gali pasiekti tik įgalioti darbuotojai.

Atkreipkite dėmesį, kad internetiniai lošimai kai kuriose jurisdikcijose gali būti neteisėti ir kad teisėtas amžiaus lošimas gali būti 18 metai. Klientai pripažįsta, kad jų pareiga yra suprasti savo jurisdikcijai priklausančius įstatymus, kurie gali uždrausti internetinius lošimus, ir kad jie atidžiai perskaitė, suprato ir priėmė sąlygas, paskelbtas įvairiuose šioje svetainėje esančiuose žaidimuose.

Žaisti Dabarhttps://www.888ladies.com

Kazino kupono premijos

Iš viso: 9,346
Puslapis 1 iš 6241 2 3 ... 624

Nepatikimos premijos

Iš viso: 29
Puslapis 1 iš 21 2