Privatumo politika

Mes apie „bonus.express“ bendruomenės forumą („mes“, „mūsų“, „mes“). Esame įsipareigoję apsaugoti ir gerbti jūsų privatumą. Jei turite klausimų apie savo asmeninę informaciją, prašome susisiekite su mumis.

Kokią informaciją mes turime apie jus

Renkamų ir apdorojamų duomenų tipas apima:

  • Jūsų vardas arba naudotojo vardas.
  • Jūsų elektroninio pašto adresas.
  • Jūsų IP adresas.

Gali būti renkami papildomi duomenys, jei nuspręsite jį bendrinti, pvz., Jei užpildote lauko laukus savo profilyje.

Renkame dalį ar visą šią informaciją šiais atvejais:

  • Užsiregistruosite šioje svetainėje.
  • Užpildote mūsų kontaktinę formą.
  • Jūs naršote šioje svetainėje. Žr. Toliau pateiktą „Slapukų politiką“.
  • Užpildote laukus savo profilyje.

Kaip naudojama jūsų asmeninė informacija

Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiais būdais:

  • Kad galėtumėte tapti mūsų svetainės registruotu nariu, kad galėtumėte prisidėti prie šios svetainės turinio.
  • Mes galime naudoti jūsų el. Pašto adresą, kad praneštume apie veiklą mūsų svetainėje.
  • Jūsų IP adresas įrašomas, kai atliekate tam tikrus veiksmus mūsų svetainėje. Jūsų IP adresas niekada nėra viešai matomas.

Kiti būdai, kuriais galime naudoti jūsų asmeninę informaciją.

Kartu su pranešimu apie mūsų svetainę, kuri jums gali būti svarbi, kartais galbūt norėtume bendrauti su visais nariais bet kokia svarbia informacija, pvz., Informaciniais biuleteniais ar pranešimais. Galite pasirinkti arba atsisakyti tokių el. Laiškų savo profilyje.

Kai bendraujate su mūsų svetaine, galime rinkti apie jus neidentifikuojančią informaciją. Ši informacija gali apimti techninę informaciją apie naudojamą naršyklę arba įrenginio tipą. Ši informacija bus naudojama tik analizės ir skaičiaus stebėjimo tikslais lankytojai į mūsų svetainę.

Saugokite savo duomenis

Esame pasiryžę užtikrinti, kad bet kokia mums suteikta informacija būtų saugi. Siekdami užkirsti kelią neteisėtai prieigai ar atskleidimui, įdiegėme tinkamas priemones ir procedūras, skirtas apsaugoti ir užtikrinti surinktą informaciją.

Slapukų politika

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos mes nustatome jūsų kompiuteryje ir kurie leidžia mums teikti tam tikrą funkcionalumą mūsų svetainėje, pvz., Galimybę prisijungti arba prisiminti tam tikras nuostatas.

Mes turime išsamią slapukų politiką ir daugiau informacijos apie slapukus, kuriuos nustatėme šiame puslapyje.

Teisės

Jūs turite teisę susipažinti su asmeniniais duomenimis, kuriuos mes laikome apie jus, arba gauti jo kopiją. Norėdami tai padaryti, prašome susisiekite su mumis. Jei manote, kad jūsų turima informacija yra neišsami arba netiksli, galite susisiekite su mumis paprašyti mūsų užpildyti arba ištaisyti šią informaciją.

Jūs taip pat turite teisę prašyti ištrinti asmeninius duomenis. Prašau susisiekite su mumis jei norite, kad mes pašalintume jūsų asmeninius duomenis.

Šios politikos priėmimas

Nuolatinis mūsų svetainės naudojimas reiškia, kad sutinkate su šia politika. Jei nesutinkate su politika, prašome nenaudoti šios svetainės. Registruodamiesi mes toliau paprašysime, kad būtų aiškiai patvirtinta privatumo politika.

Šios politikos pakeitimai

Mes galime bet kuriuo metu keisti šią politiką. Jums gali būti paprašyta peržiūrėti ir vėl priimti šios politikos informaciją, jei ji pasikeis ateityje.

Privatumo politika Atnaujinta: Lapkritis 26, 2018 Autorius: Damonas

Susijusios premijos:

internete „blackjack“ linksmybės