Geriausios bukmekerių premijos

100% iki 200 € ar daugiau.

Išmoka 99.98%
Bendra premija € 200

2500 USD premija + 500 nemokamų sukimų. Galima visose šalyse 🌎

Išmoka 97.86%
Bendra premija $ 2500

Iki 500 eurų plius 20 nemokamų sukimų!

Išmoka 98.07%
Bendra premija € 500

Didžiulė 1000 eurų indėlių premija! 💣

Išmoka 98.82%
Bendra premija € 1000

€ 2400 pasveikinimo premija

Išmoka 97.81%
Bendra premija € 2400

300 € + 150 nemokamų sukimų

Išmoka 97.80%
Bendra premija € 300

Iki 200 USD / 220 + XNUMX nemokamų sukimų

Išmoka 98.24%
Bendra premija € / $ 200

77 nemokami sukimai + 100% iki 200 USD

Išmoka 98.09%
Bendra premija $ 200

100% iki 100 svarų sterlingų

Išmoka 99.12%
Bendra premija £ 100

Gaukite 1600 € premiją

Išmoka 97.89%
Bendra premija € 1600

100% nuo pirmojo įnašo iki 200 €

Išmoka 98.32%
Bendra premija € 200

777 USD nemokama pasveikinimo premija. Galima visose šalyse 🌎

Išmoka 98.65%
Bendra premija $ 777

Bukmekeriai visada siūlo naujų būdų pritraukti klientus, kad tik išliktų konkurencingi rinkoje. Dauguma lažybų organizatorių naudoja premijų sistemą vartotojams. Mūsų reitinge pateikiamos geriausios naujausios bukmekerių premijos be indėlių strategijoje „Europa 2021“.

Naujos internetinių bukmekerių premijos

Skatinimo programa yra vienas iš kriterijų renkantis bukmekerį. Įvairios sveikinimo premijos yra skirtos pritraukti tikslinę auditoriją. Turėdami tokį atlygį, žaidėjai gali atlikti statymus neįnešdami savo lėšų. Paprastai be indėlių premijų yra kelios sąlygos, tokios kaip:

 • Prenumeruoti bukmekerių socialinių tinklų puslapius. Tokiu būdu bukmekeriai pritraukia lojalią auditoriją, neišleisdami reklamos.
 • Patvirtinti visišką patikrinimą, ty tapatybės patvirtinimo procedūras.
 • Programos mobiliesiems diegimas ir kt.

Tuo pačiu metu paprastai yra griežti apribojimai šansams, lažybų sporto rūšims, rinkų tipams ir kt.

Premijų rūšys

Nėra indėlių registracijos premijos

Be indėlių premijos privalumas yra tas, kad jums nereikia finansuoti savo sąskaitos, kad ją gautumėte. Jums reikia užsiregistruoti ir patvirtinti savo tapatybę tik viena iš galimų priemonių, jei to reikalauja lažybų organizatorius. Trūkumas yra tas, kad nemokamas statymas paprastai yra mažesnis nei 1000 USD. Be to, yra keli jo naudojimo apribojimai. Kartais yra gana sunku įvykdyti visus lažybininkų lažybų reikalavimus dėl premijos. Šis pasiūlymas pirmiausia tinka naujokams, kurie tik pradeda lažybų verslą. Premija padėtų įvertinti savo jėgas neišleidžiant nė cento. Mūsų sąraše yra geriausios lažybų organizatorių premijos be indėlių.

Pirmoji premija

Norėdami jį gauti, turite užsiregistruoti, atlikti patikrinimą ir finansuoti savo sąskaitą. Po to gausite nemokamą statymą, kuris yra lygus pirmajam jūsų indėliui, bet neviršija tam tikros fiksuotos sumos. Europos lažybų organizatoriai nemokamai stato 500–1000 30 USD. Norėdami išsiimti šias lėšas, turite atitikti lažybų reikalavimus. Paprastai tai trunka XNUMX dienų. Lažybų tarpininkas taip pat gali pateikti keletą lažybų reikalavimų. Tai gali būti tam tikros rūšies statymai, minimalių kotiruočių limitai ir kt.

Premijų kodai ir reklamos kredito kodai

Jie yra dviejų tipų: vienkartiniai (konkrečiam grotuvui) ir daugkartiniai (daugeliui vartotojų). Reklamos kredito kodų galiojimo laikas paprastai būna galutinis, todėl turėsite laiku suaktyvinti reklamos pasiūlymą.

Kodus platina lažybų organizatoriaus partneriai, pvz., Informacijos šaltiniai, žiniasklaidos asmenybės ir kt. Populiariausias pavyzdys yra žaidimų srautai. Daugelis jų skelbia reklamos kodus savo tinklalapiuose ir transliuojamuose puslapiuose, paprastai susideda iš savo pseudonimų. Suaktyvinę raktą, vartotojai gauna papildomą paskatinimą iš lažybų organizatoriaus. Ši bendradarbiavimo forma naudinga visoms šalims:

 • Bukmekeriai moka už kiekvieną reklamos kredito kodo naudojimą. Tokiu būdu jie gali įvertinti reklamos ekonomiškumą.
 • Žiniasklaidos asmenybės turi savo ištikimą auditoriją, kuriai jie gali daryti įtaką. Kartkartėmis jie net rengia reklamos kredito konkursus. Taip jiems pavyksta pritraukti daug vartotojų.
 • Žaidėjai gauna naujų lažybų premijų. Bet norint juos naudoti, nebūtinai turite įvykdyti jokių sąlygų (indėlių, statymų ir pan.).

Nemokami statymai

Nemokamas statymas yra tiesiog statymas už nurodytą pinigų sumą, kai lažybų kortelė moka statymą. Tai galimybė atlikti statymą nerizikuojant ir gauti grynąjį laimėjimą, jei lažybos laimi. Pavyzdžiui, žaidėjas turi 1000 USD nemokamą statymą. Jis stato tai 1.57 koeficientu. Jei lažybos laimi, žaidėjas gauna 570 USD.

Žaidėjai gauna nemokamus statymus už atitiktį tam tikroms sąlygoms:

 • Paskyros įkėlimas iš naujo
 • Patikrinimas.
 • Lažybos už fiksuotą sumą per savaitę ar mėnesį.
 • Kaip pinigų grąžinimą už prarastas lažybos.

Nemokami statymai paprastai riboja koeficientus, rečiau - rinkos tipus. Kai kurie lažybų organizatoriai teikia nemokamus statymus tik už tam tikrus turnyrus, kad padidintų jų populiarumą.

Premijos nuolatiniams žaidėjams

Daugelis lažybų agentų siūlo lojalumo programas aktyviems klientams. Naudodamiesi tokiomis programomis, vartotojai, atlikdami statymus, gali gauti papildomą papildomą pelną. Sąlygos priklauso nuo bukmekerio. Bet paryškinkime bendruosius dalykus:

 • Už kiekvieną atliktą statymą (arba už prarastą statymą kai kuriais atvejais) vartotojas gauna taškus. Šių taškų skyrimo sistema priklauso nuo dviejų veiksnių: statymo sumos ir žaidėjo statuso lojalumo programoje.
 • Ataskaitinio laikotarpio pabaigoje (dažniausiai mėnesį, rečiau per savaitę), taškus galima panaudoti norint nusipirkti nemokamus statymus. Kai kuriuose lažybų vedėjams taškus galima nedelsiant atsiimti į pagrindinę sąskaitą arba panaudoti prizams pirkti, pavyzdžiui, klubo prekėms.
 • Kai kaupiami taškai, žaidėjo statusas pakyla. Kuo aukštesnis statusas, tuo greičiau taškai išduodami. Taip pat gautų nemokamų statymų dydis priklauso nuo žaidėjo lygio lojalumo programoje

Pagrindinis skirtumas nuo kitų premijų yra tas, kad nėra jokių apribojimų. Vartotojai gali statyti bet kokias sporto šakas ir renginius su bet kokiais koeficientais. Lojalumo programos yra naudingos pačiam bukmekeriui, nes klientai yra motyvuoti atlikti daugiau statymų, kad gautų aukštesnį statusą. Pateikto pinigų grąžinimo dydį kompensuoja lažybų tarpininkas, kurį kiekvienas lažybininkas padaro į koeficientą.

Aukščiau yra populiariausi atlygiai. Be to, daugelis lažybų organizatorių periodiškai rengia sporto prognozavimo konkursus su prizais, jie skatina klientus švenčių garbei, teikia savaitines premijas ir kt.

Paimamas laimėjimas

Internetiniai bukmekeriai, kurie nesiūlo registruoti premijų, nustato įvairias taisykles, kurių reikia laikytis norint atsiimti laimėjimą. Sąlygos priklauso nuo pasiūlymo tipo:

 • Norėdami atsiimti indėlio premiją, turite statyti sumą, viršijančią premijos sumą X (vidutiniškai 15-30) kartų. Šis skaičius taip pat vadinamas lažybomis. Lažybų eiga rodoma asmeninėje srityje. Kai kuriuose lažybų organizatoriuose premijos laikotarpiu negalite finansuoti savo sąskaitos. Priešingu atveju žaidėjui kyla pavojus, kad lažybų bausmė bus nubausta.
 • Pinigų grąžinimas reikalauja statyti fiksuotą sumą per mėnesį, savaitę ar kitą ataskaitinį laikotarpį. Kai kuriems lažybų tarpininkams gali būti taikomi papildomi koeficientų, sporto ir rinkos tipų apribojimai.
 • Nemokami statymai nereikia specialių lažybų. Galite gauti pinigų, kai lažybos laimi. Tačiau gali būti taikomi statymo tipo ir koeficientų dydžio apribojimai. Taisyklės priklauso nuo lažybų vedėjo.

Lažybininkų troškulys papildomam pelnui sukėlė tai, kas šiandien vadinama „premijų medžiokle“ arba „premijų medžiokle“. Kai kurie žaidėjai nuolatos keičia lažybų vedėjus, tikėdamiesi gauti pasveikinimo premiją. Tiesą sakant, ši taktika neduoda norimų rezultatų, nes norint lažintis reikia įvykdyti keletą sąlygų. Todėl patyrę vartotojai nerekomenduoja kreiptis į tokią schemą. Geriau pasirinkti vieną ar kelis lažybų vedėjus ir nuolat juose žaisti.

 

Geriausios bukmekerių premijos Atnaujinta: Gruodis 19, 2020 Autorius: Damonas

Susijusios premijos:

reklaminių kodų „Cleos VIP“ kambaryje